Вітаємо аспірантів кафедри із успішним захистом кандидатських дисертацій!

Сьогодні, 8 грудня 2023 року аспіранти кафедри успішно захистили свої наукові роботи на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 227 Терапія та реабілітація.

Щиро вітаємо Наконечну Світлану Павлівну з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії.

Тема дисертації: Функціональні резерви організму студентів з порушеннями постави у сагітальній площині, плоскостопістю, ожирінням та їх корекція засобами фізичної терапії

Науковий керівник: Лапковський Едуард Йосипович – кандидат медичних наук, доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології.

На зображенні може бути: 6 людей та текст

Щиро вітаємо Дідоху Іванну Володимирівну з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії.

Тема дисертації: Фізична терапія осіб похилого віку з хворобою Паркінсона та старечою астенією

Науковий керівник: Аравіцька Марія Геннадіївна – кандидат медичних наук, доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології

На зображенні може бути: 7 людей та текст