Участь викладачів кафедри у реалізації місії Університету

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника продовжує роботу в межах своєї місії з точки зору спрямування освітнього та наукового потенціалу на розвиток і зміцнення регіону. За дорученням ректора університету, професора Ігоря Цепенди, Е. Лапковський (професор кафедри терапії та реабілітації) взяв участь у публічній дискусії, що проводилася на базі Івано-Франківської ТРК «РАІ» на тему «Івано-Франківськ – новий студентський осередок? Відбудова України: чи чутний голос молоді?». В ході дискусії було означено вагому роль Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника як провідного університету регіону у підготовці здобувачів вищої освіти до активної соціально-економічної діяльності, залученість інституцій міста та регіону до процесу підвищення якості вищої освіти та перспективи використання потенціалу юнацької молоді для всебічної розбудови міста та держави.