Здобувачі освіти спеціальності Терапія та реабілітація взяли участь у гостьовій лекції професора Единбурзького університету

16 та 17 листопада 2023 року студенти спеціальності 227 Терапія та реабілітація разом із викладацьким колективом кафедри терапії та реабілітації мали нагоду поглибити свої теоретичні та практичні знання в галузі арт-терапії. Лекції та практичні заняття проводив професоро Единбурзького університету Найджел Осборн – музикант, композитор, педагог, музичний терапевт. Професор Осборн – непересічна особистість, людина з вражаючою біографією, широкою ерудицією, глибокими знаннями і великим серцем. Викладачі і студенти мали унікальну можливість послухати про його досвід роботи в найгарячіших точках світу, побачити і почути – як нашу професію можна використати для допомоги суспільству, особливо тим, кому вона найнеобхідніша. Гостьові лекції відбувалися за організації та підтримки навчально-наукового інституту мистецтв нашого університету.