16 та 17 листопада 2023 року студенти спеціальності 227 Терапія та реабілітація разом із викладацьким колективом кафедри терапії та реабілітації мали нагоду поглибити свої теоретичні та практичні знання в галузі арт-терапії. Лекції та практичні заняття проводив професоро Единбурзького університету Найджел Осборн – музикант, композитор, педагог, музичний терапевт. Професор Осборн – непересічна особистість, людина з вражаючою біографією, широкою ерудицією, глибокими знаннями і великим серцем. Викладачі і студенти мали унікальну можливість послухати про його досвід роботи в найгарячіших точках світу, побачити і почути – як нашу професію можна використати для допомоги суспільству, особливо тим, кому вона найнеобхідніша. Гостьові лекції відбувалися за організації та підтримки навчально-наукового інституту мистецтв нашого університету.
![](https://ktrim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/178/2023/11/111.jpg)