Завдання для здобувачів вищої освіти

Вимірювання амплітуди рухів в кінцівках за допомогою гоніометра (гоніометр) Поясніть методику вимірювання пацієнту. Проведіть вимірювання. Встановіть кут руху в суглобі. Порівняйте отриманий показника із нормою
Навички пересування пацієнта на інвалідному візку (інвалідний візок, крісло) Дайте коротку характеристику інвалідних візків. Визначте тип наявного технічного засобу пересування. Продемонструйте методику переміщення пацієнта зі стільця на інвалідний візок. Продемонструйте методику пересування пацієнта у інвалідному візку. Продемонструйте методику долання перешкод на інвалідному візку. Продемонструйте переміщення пацієнта з інвалідного візка на стілець.
Правила підбору милиць для пацієнта (милиці різного виду) Які типи милиць перед вами? Озвучте правила підбору милиць для конкретного пацієнта. Озвучте методику переміщення пацієнта на милицях. Продемонструйте методику сідання та вставання за допомогою милиць. Озвучте страхування пацієнта при пересування на милицях.
Правила вимірювань довжини кінцівок (сантиметрова стрічка) Виберіть положення пацієнта для виміру довжини сегментів верхньої кінцівки. Виміряйте довжину плеча та передпліччя. Визначте їх довжину окремих сегментів кінцівок. Визначте загальну довжину кінцівки. Порівняйте симетричність кінцівок.
Методика вимірювання АТ і ЧСС (тонометр, секундомір) Поясніть методику вимірювання пацієнту. Накладіть манжету тонометра. Проведіть вимірювання. Порівняйте отриманий показник із нормою.
Вимірювання сили м’язів за допомогою гоніометрів (кистьовий і становий динамометри) Поясніть методику вимірювання пацієнту. Проведіть вимірювання сили нижніх кінцівок. Проведіть вимірювання сили верхніх кінцівок. Порівняйте отримані показники із нормою.
Схема проведення масажу спини (масажний стіл) Продемонструйте послідовність проведення масажу спини. Не використовуйте олійку, тільки антисептик. Масажувати непотрібно. Продемонcтруйте послідовність прийомів масажу, зімітуйте техніку їх виконання. Озвучте протипокази до масажу.
Особливості проведення лікувальної гімнастики при сутулості на фітболі (фітбол) Проведіть імітацію виконання вправ на фітболі у пацієнта із сутулістю. Тривалість виконання – 8-10 хвилин.

Скопіювати завдання у форматі pdf