Лапковський Едуард Йосипович

Лапковський Едуард Йосипович – кандидат медичних наук, доцент.

Наукові інтереси:

• Організаційно-методичні засади застосування спортивно-педагогічних технологій для покращення рівня здоров’я різних груп населення.
  • Профілактика спортивного травматизму.

Навчання:

• 1994 – 2000 рр. – Івано-Франківська державна медична академія.
  • 2000 – 2001 рр. – магістратура при кафедрі терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти Івано-Франківської державної медичної академії.
  • 2001 – 2004 рр. – аспірантура при кафедрі терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету.
  • 2020 – 2021 – магістратура зі спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника

Трудова і професійна діяльність:

• 2004 р. – 2006 р. – асистент кафедри терапії та сімейної медицини факультету післядипломної освіти Івано-Франківської державної медичної академії;
  • 2006 р. – 2008 р. – доцент кафедри терапії та сімейної медицини факультету післядипломної освіти Івано-Франківської державної медичної академії;
  • 2008 р. – 2012 р. – доцент кафедри фізичної реабілітації факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;
  • 2012 р. – 2020 р.  – доцент кафедри спортивно-педагогічних дисциплін факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
  • 2016 р. – 2020 р. – заступник декана факультету фізичного виховання і спорту з навчальної роботи
  • 2020 р. – 2022 – завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії
  • 2021 р. – 2023  – відповідальний секретар приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
  • 2024 р. – по теперішній час – заступник відповідального секретаря приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
  • 2022 – по теперішній час – проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Відзнаки та нагороди:

• 2008 – почесний диплом МОН України і АПН України «За особистий творчий внесок в удосконалення процесу навчання і виховання молоді»
  • 2016 – подяка ректора ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» «За активну участь в організації проведення Дня превентивної медицини для працівників університету»
  • 2016 – номінант «Свята спорту», департамент молодіжної політики та спорту, Івано-Франківської міської ради
  • 2017 – подяка ректора ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» «За підготовку учасника ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році з галузі «Фізичне виховання і спорт»»
  • 2017 – подяка управління спорту Івано-Франківської ОДА «За внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Прикарпатті та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту»
  • 2018 – почесна грамота комітету з фізичного виховання і спорту МОН України «За вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді, пропаганду здорового способу життя і досягнуті при цьому успіхи»
  • 2018 – почесна грамота ректора ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» «За підготовку призера ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017-2018 навчальному році з галузі «Фізична терапія, ерготерапія»»
  • 2018 – грамота Голови Івано-Франківської обласної Ради за багаторічну сумлінну працю, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди відзначення 20-ї річниці створення факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
  • 2019 – подяка міського Голови Івано-Франківська за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту в місті, сумлінну працю та з нагоди відзначення «Свята спорту»
  • 2021 – грамота комітету з фізичного виховання і спорту МОН України «За вагомий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту серед студентської молоді

Громадська діяльність:

• Із 2005 по 2007 рр. – член президії асоціації сімейних лікарів Івано-Франківської області.
  • з 2005 по 2009 рр. – депутат Тлумацької районної ради Івано-Франківської області (голова комісії з питань медичного забезпечення і соціального захисту).
  • Голова громадського об’єднання “Прикарпатське товариство фізичних терапевтів, ерготерапевтів”.
  • Член робочої групи з розробки професійного стандарту за професією 3226 “Фахівець з фізичної реабілітації” (наказ НДІ праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і Національної Академії наук України №12 від 11.03.2021 р.),
  • Член асоціації превентивної та антиейджинг медицини (сертифікат)

Публікації (натиснути, щоб переглянути)

Відомості про стажування, підвищення кваліфікації